Bod je málo. PSG Zlín – Škoda Plzeň 2:3 po nájezdech

Jenom bod a to je v současné situaci zlínského PSG málo. Více se ale za porážku po nájezdech neuděluje a tak musejí být domácí  Berani spokojeni i s chudší bodovou krmí. Na svém ledě podlehli Plzni ve 22. kole Tispsport extraligy 2:3.

Mohli získat více, mohli být i bez bodů. Zápas to byl zajímavý, úrovní průměrný. V první třetině domácí určitě podle slibu v kabině na soupeře vlétli, žádný puk nebyl mimo jejich dosah, Machovský v brance Plzně svůj tým držel a třebaže se Zlínští gólově neprosadili, dávalo to do další fáze duelu naději.

Tu pak výrazně pozvedl Ondřel Veselý, když prokázal, že se probouzí z podzimního střeleckého spánku. Ve 36. minutě elegantně pokořil hostujícího brankáře.

Místo na koně šli ale domácí do kolen. Během dalších dvou minut ztrestali jejich liknavost v zadních řadách Přikryl a Johnson, zvláště Řezníčkova chyba při druhém gólu byla hodně neligová.

Nezbývalo než bojovat a vyšlo to v poslední destiminutovce, kdy srovnal Kubiš.

Pak už s hrálo nervy drásající prodloužení a poté přišly nájezdy. Dvě trefy šikovného Jána Sýkory nastolily ve Zlíně více smutku než veselí.

PSG Zlín – Škoda Plzeň 2:3.