Slovácko bez jiskry. Další ztráta v Mladé Boleslavi

"Nepotěšili jste mě, ani já vás nepotěším," parafráze slov profesora Hrbolka z legendárního filmu Marečku podejte mi pero se docela hodí k hodnocení dalšího vystoupení fotbalistů Slovácka a následném přístupu trenéra Habance po prohraném utkání v Madé Boleslavi.

Habancovi svěřenci nehráli vůbec dobře, proti slátané sestavě domácích trenéra nepřesvědčili a ten dokonce zvažuje, že se s některými hráči rozloučí. Porážku 0:2 opravdu nezkousával dobře.

Domácí byli lepší prakticky po celý zápas, zvláště na úvod se hosté jevili hodně ospale. Pak hru vyrovnali a v závěru poločasu mohli dokonce po pěkné ráně Kerbra vést, ale levonohý šutér mířil ze své oblíbené parkety těsně vedle Hruškovy branky.

Trest na mdlý výkon přišel dvakrát ve druhé půli, domácí Wágner nejprve skóroval poté, co přeskočil bránícího Dočekala, podruhé pak smutnili hosté, když hlavičkoval Ďuriš a jeho lob zapadl za záda Heči. Ten jinak svůj tým párkrát podržel, bylo to ale k ničemu.

Hostům zase chyběl nejlepší ligový střelec Došek, jehož stále zlobí záda. K dispozici by mohl být pro poslední utkání podzimu na Bohemians.