Bitva na moravském poli. Berani přibrzdili Kometu

6333 fanoušků. Výborná pastva pro beraního pokladníka. Ale ani zmínění diváci rozhodně nepřišli zkrátka. Kometa ve Zlíně jako vždy pěkně kousala, ale více radosti vládne určitě u Dřevnice. Domácí proměnili drama nedělního odpoledne a podvečera ve velmi cennou výhru 4:2.

Rozhodující moment uktání: čas 53:29, domácí v situaci, kterou hosté už jednou pohrdli. Hrají pět na tři. Leška lišácky namaže Čajánkovi a za chviličku trýská radost naplno. Zlínský kapitán je mazák a tak si také poradil s jasnou tutovkou.

Do té doby to bylo drama jako hrom.

Hosté vedli brzo, nejdříve Káňa ve svém městě jednu šanci zazdil, ale za chvíli už byl po čertech přesný a stadion, až na početnou koloniii brněnských fandů, vydechl smutkem. Běžela teprve druhá minuta.

V 11. bylo všechno jinak, Říčka si pěkně najel na Holíkovu přihrávku a vyrovnal.

V minutě čtrnácté pálil Marušák a Veselý sobě i fandům připomněl, že přichází jeho čas. Umí to hlavně v play off. A to se blíží, jeho teč byla pro Čiliaka nechytatelná.

Chvíli po polovině základní hrací doby domácí vykročili za mimořádně cennými třemi body. Říčka zamířil dokonale a dal svůj druhý gól.

Novou šťávu dal duelu věčných rivalů Ton, když si počkal před brankou na Hruškovo vybídnutí a nezaváhal. Běžela 46. minuta.

A pak si vzala slovo dvojice Leška – Čajánek, jak popsáno výše.

PSG Zlín – Kometa Brno 4:2.

V úterý ve Zlíně znovu na hokej, další zápas mimořádné důležitosti. Jiří Dopita přiveze beranům ukázat své olomoucké ovečky. Taky chtějí do předkola play off.