V úterý se poslední dobou ve Zlíně na hokej nechodí. Že by právě kvůli trochu nezvyklému termínu na rozdíl od nedělní výhry nad Brnem ztratil duel 42. kola extraligy mezi PSG a dalším moravským klubem z Olomouce na kráse? Ať tak nebo tak, domácí každopádně hřejí tři velice cenné body za výhru 3:0.

První třetina byla hodně chudobná ve všech směrech, hrálo se sice rychle, ale zato hodně nepřesně, domácím nevyšla brzy po úvodu přesilovka pěti proti třem, hosté zlobili spíše z nahodilých brejků a fandové si tak pauzu vychutnávali v očekávání lepších zážitků.

Stalo se tak po dalších šesti minutách. Kubiš velmi dovedně tečoval nahození Žižky a stadion poprvé jásal.

Podruhé pak až před koncem druhé části, Čajánek hrající ve stále větší pohodě důsledně sledoval v přesilovce puk vyražený brankářem Vošvrdou a doklepl dokonale.

Když si oba aktéři role vyměnili a Svoboda ve 45. minutě zvýšil na konečných 3:0, bylo rozhodnuto. Domácím se body moc hodí, hostům pro změnu stejně intenzivně chybějí.