Ševcovský bodový kolotoč jede dál. Zlín-Karviná 1:0

Experti měli samozřejmě pravdu, všechno nepůjde tak hladce, jak si snílci představují. Žádný gólový karneval se v utkání 21. kola Fotbalové národní ligy nekonal, ale vzhledem k výhře 1:0 nad silnou Karvinou dostává postupový sen Zlíňanů zase o něco reálnější podobu. Tyhle tři vydřené body se budou počítat.

První poločas poněkud zklamal více než tři tisícovky dychtivců, kteří se přišli podívat na gólové hody. Nejvážnějším momentem bylo tak až v poslední minutě hodně přísné vyloučení dobře známého exkapitána Slovácka, nyní karvinského Jana Trousila.

To ještě zvýšilo gólový hlad Páníkova výběru. První a jediný gól padl v 57. minutě zápasu, když se s míčem od branky Dostála popral v obraně hostů Holík a nakonec zamířil úplně přesně.

Pak měli domácí pár dalších šancí, ke gólům neměli daleko Poznar anebo Kopečný.

To se ale nestalo a tak domácí po méně blýštivém výkonu berou proti nebezpečnému soupeři veledůležité tři body všemi deseti.

Fastav Zlín – OKD Karviná 1:0.