Tenisoví veteráni. Nezdolná vlna elánu na konci halové sezóny

Dalibor Novák a Petr Polák (Foto: Zlin.cz)Dalibor Novák a Petr Polák (Foto: Zlin.cz)
Dalibor Novák a Petr Polák (Foto: Zlin.cz)
Sport 11. 4. 2015 | Autor: Jan Čada

Halová sezóna tenistů má na kahánku. Tenisoví veteráni z našeho kraje, muži nezdolní jako hybrid Vinnetoua s Old Shatterhandem blahé paměti, ji uzavírali na svém zaslíbeném místě, na třech zastřešených dvorcích v Uherském Hradišti - Mařaticích. K půlročnímu seriálu se tentokrát volně přidružily i další dva díly, které si mladíci po padesátce rozehráli ve Zlíně Na Vršavě.

Kdyby se mohly měřit elán, nasazení, ale i džentlmenské chování, bylo by to na horní hranici stupnice. Podnikatelé, pedagogové, novináři, lékaři a mnozí další si to jako vždy užili.

"Pět hodin relaxu, výborné nálady a setkání s přáteli. Jestliže rybáři tvrdí, že se čas strávený s pruty u vody nepočítá ke stárnutí, pak já říkám, že tenisem se přímo mládne," vyprávěl třeba lékař Jiří Fiala ze Zlína.

"Nezbývá než souhlasit, je to hodně o emocích, někdy to jde lépe, jindy trošku hůř, ale vždycky je to skvěle strávený čas s přáteli a dobrými lidmi," dodává další z pravidelných účastníků, majitel televizní společnosti Jan Dudek z Uherského Hradiště.

Pusu od ucha k uchu měla dvojice Petr Polák - Dalibor Novák ze Zlína. Ta vyhrála všechny zápasy a do antukové sezóny tak může jít naprosto spokojena.

"Kdybych mohl, předám kousek prvenství tentokrát poněkud hůře umístěné dvojici Štefanů Marko - Uhlár. Myslím, že alespoň verbálně jde o naprosto nejkreativnější debl a jejich komentáře prakticky každého míčku musí z Mařatic slyšet i návštěvníci Buchlova na dalším kopci," smál se vítězný Polák při tradiční poturnajové degustaci vína.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam