Bazaly: dvakrát průstřel ze Slovácka. Hosté vyhráli 2:0

Zvesela s úsměvem na rtech se vraceli fotbalisté Slovácka z Ostravy. Na kultovním stadiónu Na Bazalech možná hráli naposledy, příště už zřejmě ve Vítkovicích. Loučení se hostům vydařilo skvěle, hráli dobře a zaslouženě vyhráli 2:0.

Úvod ale patřil domácím, postupně se do šancí propracovali Narh, Sivrič a Frydrych, Heča si dokázal vždy poradit, Frydrychova naděje skončila vedle tyče. Neujaly se ani rány Narha či Foltyna.

Ve 34. minutě příznivci hostů jásali. Valenta napřáhl excelentně ze sedmadvaceti metrů a pumelici stačil Pavlenka v brance jen zaregistrovat.

Druhý poločas už patřil téměř bezezbytku aktivnímu výběru trenéra Habance, zpečetil to skákavou střelou Kerbr, když běžela 49. minuta.

Další příležitosti Kuncla, Diviše či Trávníka zůstaly napříště, dva góly bohatě stačily k výhře a třem bodům. Ze hřiště soupeře mají jako vždy patřičnou cenu.

Baník Ostrava – FC Slovácko 0:2.