Loučení Slovácka. Ani tentokrát výhra nepřišla

Ne a ne a ne. Slovácko se trápí závěrem sezóny a na tři body stále čeká. Diváci to už nekoušou moc dobře, po remíze 1:1 s Mladou Boleslaví, tradičně neoblíbeným soupeřem, asi moc spokojeni domů nemířili.

Na jaře si bílí moc radosti neužili a diváci také ne. Ani v posledním domácím vystoupení se ledy nelámaly. Byli to ale hráči Slovácka, kteří šli do vedení. A to i přesto, že už v první půli hosté několikrát hodně zazlobili.

Došek ve 31. minutě ukázal, proč patří mezi nejlepší střelce Synot ligy. Po půlhodině hry se perfektně zorientoval v mlýnici před Hruškou a docela ekvilibristicky po výborně načasovaném centru Trávníka skóroval.

Jenže ani věrným fandům Habancova výběru není přáno zajuchat si. A může za to muž jména, které k fotbalu patří jaksi v druhém plánu.

Mladý Stanislav Klobása v ligové premiéře nejdříve dvakrát neproměnil své velké šance. Ale pak už  byl v 78. minutě na začátku i na konci gólové akce Mladoboleslavských.

Po už tradičních´nesouladech středu domácí obrany vyrovnal na konečných 1:1.