Ve Vsetíně se koná už 52. ročník Kubiskova memoriálu

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Sport 12. 7. 2015 | Autor: Irena Frolová

VSETÍN – Jeden z nejstarších tenisových turnajů v České republice v kategorii mužů Kubiskův memoriál se uskuteční od neděle 11. do úterý 13. července v tenisovém areálu TJ Zbrojovka Vsetín v Tyršově ulici. Serveru Zlin.cz to za pořadatele sdělil Jiří Žůrek.

"Letošní 52. ročník je obsazen kvalitními hráči ze špičky českého tenisového žebříčku," prozradil kvalitu účastníků předseda Tenisového oddílu TJ „Z" Vsetín Aleš Kumbár. Memoriál Zdeňka Kubisky patří svou dlouholetou tradicí i oblibou mezi tenisty k nejznámějším u nás. Tímto celostátním tenisovým turnajem uctívají všichni sportovci TJ Zbrojovka Vsetín památku svého kamaráda a příkladného sportovce, který pro tělovýchovu a sport nejen na Vsetíně zasvětil převážnou část svého života. Hrál závodně tenis za TJ Zbrojovka Vsetín a byl i výborným hokejistou.

O významu Kubiskova memoriálu svědčí i to, že v loňském roce se v rámci něj na vsetínských kurtech objevila i nejcennější tenisová trofej Davis cup a udělala radost široké sportovní veřejnosti. Během soboty se tehdy v tenisovém areálu TJ Zbrojovka Vsetín přišly na tuto trofej podívat stovky lidí, kteří se stejně jako vsetínští tenisté s ní mohli vyfotografovat. Do rodného Vsetína tenisovou trofej přivezl prezident Českého tenisového svazu Ivo Kaderka.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam