Ševci zašili klokanům kapsu. Tři body na úvod do Zlína

Antonínu Panenkovi se musely ve 26. minutě utkání Bohemians 1905 - Fastav Zlín v milovaném Ďolíčku protočit panenky.  Moderní bleskurychlá akce Zlína z pravé strany začala Pazderovým přiklepnutím doprava, pak si zlínský obránce seběhl do gólové pozice a krásný přízemní centr Kopečného sklepl pohotově za záda brankáře Zlámala.

Hosty mohl poslat do šaten s dvougólovým náskokem Železník, po pěkném centru Koreše ale osvědčený kanonýr zaváhal a brankář Zlámal jeho střelu zblízka i pokus o dorážku lapil.

Ve 47. minutě mohli hosté znovu navýšit náskok, Kopečný ale neměl v šanci dost času k zakončení a žlutoradost se nekonala.

Klokani kulhali, kulhali, ševci ušili dokonalou obrannou síť, polopříležitost měl Jirásek, ale přestřelil branku mohutného zlínského brankáře Holého. Ten si pak před koncem poradil i se střelou Mikuše.

A tak tentokrát stačilo hodně kázně, obětavosti a discipliny. Nad nevýraznými Bohemians 1905 vyhráli Zlíňané sice taky nevýrazně ale velmi cenně 1:0, což mimochodem na předsezonní tiskovce předpověděl mládenci Jugas a Železník.

V sobotu se jde doma u Dřevnice na Jihlavu, není zdaleka neporazitelná. Ale proti Spartě kvalitu ukázala, ne že ne.