Správní parťáci. Body na trávníku i na kurtu

Bohumil Páník a Jan Somberg (Foto: Zlin.cz)Bohumil Páník a Jan Somberg (Foto: Zlin.cz)
Bohumil Páník a Jan Somberg (Foto: Zlin.cz)
Sport 6. 8. 2015 | Autor: Jan Čada

Zatímco na Spartě a v Plzni skřípou po ose Letná - Štruncovy sady po vyřazení z Ligy mistrů zuby, až je to slyšet na dálnici spojující obě města, ve Zlíně vládne v týdnu veliká pohoda.

Trenéři Páník a Somberg si dokonce zrána vyrazili na tenis a jak už to tak bývá, vedlo se jim v deblu výborně. Dvojici kamarádů zdolali po velikém boji v horku 2:1 na sety. Oba prokázali úžasnou kondici.

"Já mám sebou i tester, spaluju a spaluju, věřím, že si po večerním tréninku budu moci dát doma jedno pivko," smál se mladší z trenérů Jan Somberg.

Zatímco na hřišti i na lavičce jsou role jasně dány a Páník je coby zkušenější hlavním trenérem, na kurtu to znát nebylo. Oba hráli velmi dobře, uměli se pochválit, bojovali, ryzí parťáci. Jaký siginifikantní znak obecné současné fotbalové pohody.

"Jasně, na Spartu jedeme s pokorou, má moc kvalitní mančaft, široký kádr, ale stín vyřazení tam asi bude. To je marné, z pokladny českého fotbalu zmizely stamiliony, Sparta i Plzeň by je do jisté míry rozpustily třeba díky přestupům do dalších klubů, takže vyřazení štve i mne," vysvětluje Páník.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam