Tenis v lázních. Kvalita i přátelská atmosféra

Vítězná dvojice Petr Sládek a Vlastimil Vajdák (Foto: Martin Úchvat)Vítězná dvojice Petr Sládek a Vlastimil Vajdák (Foto: Martin Úchvat)
Vítězná dvojice Petr Sládek a Vlastimil Vajdák (Foto: Martin Úchvat)
Sport 6. 9. 2015 | Autor: Jan Čada

Tak tohle se povedlo. 2.ročník tenisového turnaje Lázní Luhačovice a.s. měl všechno, jak měl a chtěl mít. Na přímo dobově lyrických dvorcích se hrál deblový turnaj, účast přijali na pozvání organizátorů nejen jejich obchodní partneři, ale mimo jiné docela hojně i žurnalisté. A že se tedy neztratili.

12 dvojic rozdělili organizátoři Lázně Luhačovice cupu do čtyř skupin, pak následovaly líté a velmi kvalitní boje ve čtvrtfinále a semifinále, vrcholem pak bylo samotné finále. 

Do něj se probojoval pár loňských vítězů Petr Sládek, Vlastimil Vajdák v barvách uherskohradišťské nemocnice. Výborným plejerům statečně vzdorovala dvojice Jan Dudek (Televize Slovácko) a Robert Heč (TV Prima), nakonec přeci jen převážila kvalita obhájců trofeje a ti tak získali opětovně prvenství.

Velmi příjemným překvapením byl trenérský pár Bohumil Páník - Zdeněk Venera. Z kombinace fotbalu a hokeje vzešel výborný výkon na kurtu a postup do čtvrtfinále.

Až do semifinále se probojoval se svým partnerem Milošem Klapilem Dušan Máčalík v barvách portálu Zlin.cz. Jeho výkon byl obdivuhodný.

Stejně tak výkon organizátorů v čele s Daliborem Chrastinou. Ten dokonce dokázal zahnat i déšť.

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam