Hořkosladký bod pro ševce. S Jabloncem hráli 2:2

Bitva to byla pořádná. Na konci zápasu už toho měli domácí plné kecky, a když si tak remízu s Jabloncem v poměru 2:2 vyhodnotili, museli mít poněkud hořkosladké pocity.

Neboť jim vyšel úvod přesně podle představ, tohle muselo být v předzápasové přípravě stěžejní. Hra na brejky a rychlé výpady do obrany favorita, který na podzim zatím hodně kulhá, ale kvalitu má velikou.

Už v 10. minutě Letná jásala, Železník našel Poznara a ten nadvakrát s trochou štěstí ale hlavně s velkým důrazem poslal domácí do vedení.

Ve 22. minutě ale hosté lacině vyrovnali. Holík hasil faulem těžkou situaci a Pospíšil ukázal, jak filigránsky vyretušovanou má kopací techniku při přímých kopech.

Ale radost vydržela Jabloneckým jen pár desítek vteřin, ve 24. minutě totiž Koreš krásně sledoval centrovaný míč a nelehkou střelu dovedně namířil za Hrubého.

Hosté po přestávce ještě zvýšili obrátky, vidina další plné ztráty bodu a hněvu majitele klubu Pelty udělala své.

V 72. minutě se vyznamenal brankář Zlína Holý, když efektně vytěsnil jasně gólovou hlavičku Kysely.

Tlak hostů byl enormní, Wágner mířil deset minut před koncem do kovové konstrukce branky.

Dělbu bodů pak zařídil střídající Masopust, čemuž předcházela těžká defenzivní chyba domácích bojovníků.

I bod může vést ke spokojenosti, byť má zmíněnou chuť čokolády i pelyňku.