Co je doma, to se počítá, pánové. Zlín vyhrál v Karlových Varech 2:1

Když už jedete nějakých 450 kilometrů daleko, pak je hodně lepší vyhrát, než kdyby to bylo naopak. Zlínští hokejisté by to určitě potvrdili, v Karlových Varech po "nucené přestávce" dokázali uhrát všechny tři body za těsnou výhru 2:1.

Tak trochu tomu napomohl karlovarský matador, zlobivý Radek Duda. Ten totiž mazal za nesportovní chování už ve 4. minutě do šatny, svůj tým navíc poslal do tří hráčů a Zlíňané svoji přesilovku bleskurychle využili Říčkou.

V nástupu do druhé třetiny se povedlo domácím vyrovnat. Marosz totiž šel do dvou duelů s Kašíkem, v tom prvním ho zlínský golman podrazil. Následovalo druhé setkání a domácí útočník trestné střílení suverenně proměnil.

Na konci 35. minuty padl nejhezčí a taky rozhodující gól. Kubiš našel Cibáka a jeho rána měla úžasné parametry. Závorka na ní stačit nemohl ani náhodou.

Zlín vyhrál 2:1 a je moc dobře, že se po přestávce zaviněné technickými problémy chladícího systému dostal do hry.