Pot, dřina…a bod z Vítkovic. Zlín podlehl 2:3 po nájezdech

OSTRAVA - Další vyrovnaný duel mají za sebou hokejisté Zlína. Ve Vítkovicích dokázali v poslední třetině srovnat na 2:2, ale po prohraných nájezdech se musejí spokojit s jediným bodem. I takový výsledek ale může v jejich situaci mít svou cenu.

Do vedení šli v 6. minutě domácí. Lehkou tečí Slobodova nahození se před Kašíkem dokázal prosadit Němec.

Na vyrovnání čekali hosté necelé dvě minuty. Urbanec vystřelil, k odražené střele se propracoval poměrně snadno výborně postavený Kotvan a neměl to nijak složité.

Zrovna začínala 35. minuta, za záda zlínských beků se dostal Vandas a podruhé v úterním večeru propálil Kašíka.

Zlínští dřeli a byli odměněni. Zblízka vypálil chviličku nehlídaný Říčka a puk skončil kousíček za Dolejšovou brankovou čárou.

V nájezdech ale nebyli Zlíňané Bukarts a Sýkora úspěšní, zato domácí Kucsera i Kolouch ano.

Vítkovice Steel – PSG Zlín 3:2.