Bohumil Páník: máme splněno...a jedeme dál

Bohumil Páník (Foto: Zlin.cz)Bohumil Páník (Foto: Zlin.cz)
Bohumil Páník (Foto: Zlin.cz)
Sport 29. 11. 2015 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Pondělí, čtvrtek, neděle. Třikrát hodně adrenalinu a pak přeci jen čas krátkého oddechu. Ale teď ještě nemá úspěšný trenér zlínského Fastavu Bohumil Páník na odpočinek ani pomyšlení.

Hrajete úplně netradičně během čtyř dnů dvakrát s Libercem, nejdříve v pondělí od 18 hodin v lize a pak ve čtvrtek v poháru. Těžký soupeř, co říkáte?

Přetěžký, hraje s neskutečným nasazením, potvrdil to v Braze v Evropské lize, s týmem nabitým výbornými Brazilci. Samozřejmě vysoká míra nasazení se pak projevila v závěru, kdy už měli poněkud méně sil, ale tento model bereme za svůj.

Jak tomu rozumět?

Rádi bychom do nějaké 70. minuty drželi průběžný výsledek, který by nám dával naději do koncovky. Uvidíme. Určitě je náš mančaft odpočatější.

Máte krásných dvacet bodů. Splněno...

Splněno ano, hotovo ne, platí to pro pohár ve čtvrtek a platí to pro poslední dvě ligová kola. V pondělí to bude bitva a nic jiného nás nečeká ani v Jihlavě, ta jde bodově ode dna nahoru, teď jsem viděl její výhru na Baníku a tak, jak teď může být unavenější Liberec, tak my budeme mít v nohou dva těžké duely před soubojem na Vysočině.

Jak pozvat v už málo vlídném čase na stadion diváky?

Zaprvé mám smlouvu nahoře (smích) a cítím, že se příjemně otepluje. Zadruhé přivítáme jedno z momentálně nejlepších tuzemských mužstev a zatřetí, ale ne za poslední, do toho kluci dají opravdu všechno, co v nich je.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam