Báječné představení v dešti. Zlín – Liberec 2:0

ZLÍN - Kdo nemá doma deštník a nemohl tudíž do Zlína na ligové loučení s podzimem, měl by si jej koupit. Co když to příště bude zase taková paráda...Fotbalistům Zlína déšť opravdu svědčil a nedávného přemožitele pražské Sparty z Liberce naprosto po zásluze porazili v 15. ligovém kole 2:0.

Mokrý trávník a taktické šachy na úvod, půl hodiny se toho příliš nedělo. Zlínští hráli navýsost zodpovědně a čekali na příležitost k smrtícímu protiútoku. Tohle je skvostná ševcovská disciplína.

Ve 29. minutě to přišlo, s míčem vyjel Živulič, našel napravo běžícího Vukadinoviče, ten excelentně odcentroval a Koreš znovu potvrdil, jaký čich má na góly. Tentokrát jej docílil krásnou hlavičkou.

Zlínští mohli zvýšit za pět minut, brankář Koubek ale opanoval nepřehlednou situaci, když s dorážkou neuspěl Hájek.

Po přestávce zase zlobili žlutí. Poznar pálil zblízka, pak ještě Janíček, ale hosté se za pomocí mnoha možná všech svatých ubránili.

Ovšem v 63. přišlo rozhodnutí, Železník elegantně vybídl kamaráda Poznara do šance a zlínský goleador ukázal, jak pěkně technicky a s přehledem umí zamířit.

Pak už se nedělo nic velkého, Páníkboys zahráli efektivně v obraně a zaslouženě vyhráli.

Fastav Zlín – Slovan Liberec 2:0.

Ve čtvrtek se hraje odveta  poháru – osoby a obsazení totožné, výkop v 18.00.