Soutěž o vstupenky na koncert Dana Bárty & Alice

Skupina Alice (Foto: Agentura Velryba)Skupina Alice (Foto: Agentura Velryba)
Skupina Alice (Foto: Agentura Velryba)
Soutěž 14. 1. 2016 | Zdroj: Zlin.cz

Zlin.cz a Agentura Velryba Vám společně přináší soutěž o lístky na koncert jedné z nejzásadnějších kapel 90. let ALICE. Skupina se vydává začátkem roku 2016 na turné v původní sestavě s Danem Bártou.

Neopakovatelná vzpomínková série s názvem 100/4 TOUR je oslavou 25. výročí vzniku skupiny. Původem plzeňská skupina, která so do širokého povědomí zapsala již v roce 1991, kdy doprovázela v rámci In the Sky Tour skupinu Lucie, bude nyní k vidění v původním složení! Zažijte jedinečnou hudební atmosféru a odneste si nevšední zážitek z hudby na koncertě, který se odehraje v pátek 22. ledna ve Sportovní hale Euronics ve Zlíně!

Zahájení tohoto zcela výjimečného turné proběhne 21. ledna 2016 ostravským koncertem. Muzikanti (Dan Bárta - zpěv, Lumír Václavík - sólová kytara, Martin Střeska - kytara, Zdeny Podskalský - baskytara a Jiří Mikeš Milý - bicí) během vystoupení představí průřez vydanými alby Yeah!, Ústa hromů a Alice. Fanoušci si budou moci naživo opět vychutnat hity jako Ani náhodou, Ráj se mnou nehledej, ... a to tě trochu bolí a mnoho dalších.

"Klidně se to mohlo jmenovat sentiment tour, o ten jde především. Aby někdo nepropadl dojmům nebo ho nenapadly všetečné otázky, naši fanoušci z těch dob už mají odrostlé děti, přišel čas se znovu setkat. O žádnou resuscitaci se tedy nejedná, jen o setkání po letech. A pětadvacet let od skoku do kalných vod českého šoubyzu je pro mne osobně velmi dobrý důvod. Do ledna mi trochu i poporostou vlasy," dodává Dan Bárta.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 14. 1. 2016 do 17. 1. 2016, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.
 
Soutěž byla ukončena. Výherce: Jarmila Kaláčová, Zlín

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam