Soutěž o vstupenky na retro koncert legendární skupiny ABBA World Revival

ABBA Revival (Foto: Agentura September)ABBA Revival (Foto: Agentura September)
ABBA Revival (Foto: Agentura September)
Soutěž 21. 1. 2016 | Zdroj: Zlin.cz

Všichni fanoušci nestárnoucí kapely ABBA pozor! Je tady hudební retro událost jara! Velkolepá, dech beroucí show největších hitů legendární švédské hudební legendy v podání nejlepšího revivalu u nás, skupiny ABBA World Revival. Stoprocentně živá produkce nadchne všechny fanoušky bez rozdílu věku. Pro čtenáře Zlin.cz jsme pro Vás společně s Agenturou September připravili soutěž o lístky na tento skvělý koncert, který se koná 16.03.2016 od 19:00 v Academia centru UTB - Zlín.

Švédská hudební legenda – kapela ABBA byla svého času skutečným fenoménem, populárním v celém světě. Postupem let jejich oblíbenost neklesá, naopak stoupá zájem o produkce věrně interpretující tuto nestárnoucí hudbu.

ABBA World Revival z Prahy je 10 členný soubor, složený z profesionálních hudebníků, které svedl dohromady obdiv k tvorbě světoznámé skupiny ABBA.

ABBA World Revival vám nabízí, takřka originální provedení repertoáru této slavné hudební formace a jejich vystoupení je 100% živá show-produkce mnoha hudebníků. Repertoár zahrnuje přes 30 nejznámějších písní švédské legendární megaskupiny 70. let, které byly nastudovány nejen podle studiových nahrávek, ale i podle audio a video nahrávek živých vystoupení skupiny ABBA, což zaručuje jak přesnost hudebního provedení, tak i dokonalé vystižení nálady a atmosféry každé jednotlivé skladby. Celá produkce je dokonalou živou interpretací skladeb ABBA na špičkové úrovni, včetně dokonalé image, dobových kostýmů a pódiové choreografie. Celé představení je dokonalou hudební LIVE SHOW.
Vstupenky jsou již v předprodeji.

Soutěž

  

Antispam


Soutěž probíhá od 21. 1. do 2. 2. 2016, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.

Soutěž ukončena. Výherce: Alena Berčíková, Slavičín

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam