Soutěž o vstupenky na koncert skupiny Chinaski

Ilustrační foto (Foto: Facebook Chinaski)Ilustrační foto (Foto: Facebook Chinaski)
Ilustrační foto (Foto: Facebook Chinaski)
Soutěž 25. 1. 2016 | Zdroj: Zlin.cz

Agentura Velryba a Zlin.cz Vám přinášejí soutěž o lístky na koncert legendární skupiny Chinaski, která se rozloučí s Rockfieldem v pěti městech. Poté kapela plánuje koncertní pauzu. Využijte tuto jedinečnou možnost a přijďte 18. února 2016 do Sportovní haly EURONICS ZLÍN, koncert začíná ve 20 hodin.

Populární kapela Chinaski se na pěti pódiích rozloučí se svým aktuálním albem Rockfield. Poslední úspěšná nahrávka přinesla hity jako Víno, Každý ráno nebo Slovenský klín a kapele vynesla tři nominace na Anděla a sošku za Nejlepší skupinu.
Během večera zazní, stejně jako na prosincovém halovém turné, celé nové album plus výběr největších hitů. Fanoušci Chinaski budou mít na delší dobu poslední možnost vidět skupinu na samostatném koncertě. Od podzimu totiž kapela plánuje pauzu. Lístky na všech pět koncernů jsou v síti Ticketstream. V roli předkapely se představí Like-it.

"Budou to opravdu poslední koncerty k desce. Po létě přestaneme koncertovat a budeme točit nové album," potvrzuje kytarista Chinaski František Táborský.

Nahrávka Rockfield, která vznikala v legendárním britském studiu pod dohledem producenta Grega Havera, se záhy po vydání stala platinovou a nejprodávanější v České republice. Úspěšný byl i singl víno, jenž se stal dlouhodobě nejhranější písní českých rádií a podobně si vedl i jeho následovník Každý ráno. Jaro a začátek léta muzikanti trávili na vyprodaném turné. Koncem roku pak s albovým programem zamířili do vyprodaných hal. V Praze se jim podařilo třikrát po sobě vyprodat Forum Karlín.

Soutěž

  

Antispam


Soutěž probíhá od 25. 1. do 1. 2. 2016, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.
Soutěž ukončena. Výherce: Helena Kováříková, Zlín

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam