Po nárazu do svodidel se autu urval podvozek

Foto: HZS Zlínského krajeFoto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje
Hasiči a policie 26. 1. 2016 | Autor: Irena Frolová

HOLEŠOV - Děsivě vypadající nehoda se stala v pondělí 25. ledna odpoledne poblíž holešovské části Tučapy. Auto značky Range Rover tu najelo do svodidel a náraz byl tak silný, že se vozu utrhl celý podvozek, serveru Zlin.cz to oznámil mluvčí hasičů Libor Netopil.

Havárie se stala na komunikaci mezi městskou částí Holešov - Tučapy a obcí Prusinovice. "Vozidlo najelo na svodidla u krajnice komunikace, část jich vytrhlo a zůstalo na nich naraženo. Náraz byl tak silný, že došlo k odtržení celé podvozkové části vozidla a rozsáhlé destrukci karoserie kabiny. V okamžiku nehody byl ve vozidle pouze řidič," popsal kolizi Netopil.

Při prvním pohledu na zdemolované vozidlo počítali hasiči s nejhorším scénářem zásahu. K jejich obrovskému překvapení ale řidič vyvázl z nehody pouze s drobnou odřeninou.

Hasiči zajistili vrak vozidla proti vzniku požáru, úniku provozních kapalin i proti samovolnému pohybu a případnému zřícení do koryta potoka. "S odstraněním havarovaného auta pomohl hasičům nakladač z blízkého zemědělského podniku. Ještě než nakladač vrak nadzvedl a uložil na ložnou plochu vozidla odtahové služby, museli ho hasiči vyřezat z pokroucených svodidel rozbrušovací pilou," doplnil Netopil.

Fotogalerie

Komentáře


Nabídka práce

 1. Vedoucí marketingu a product manager/ka
  Avex Steel Products s.r.o.
 2. Stavbyvedoucí
  PSG-International, a. s.
 3. Mistr kovovýroby
  Avex Steel Products s.r.o.
 4. Konstruktér elektro - divize CNC
  TAJMAC-ZPS, a.s.
 5. Projektový manažer
  PSG-International, a. s.
 6. Svářeči
  Avex Steel Products s.r.o.
 7. Vrtař-Sipkař
  TAJMAC-ZPS, a.s.
 8. Rozpočtář-přípravář
  PSG-International, a. s.
 9. Mistr údržby - divize výroba
  TAJMAC-ZPS, a.s.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam