Zlínská zoo nabídne školákům vstup za vysvědčení zdarma

Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)
Ilustrační foto (Foto: ZOO a zámek Zlín - Lešná)
Co se děje 27. 1. 2016 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN – Zoo Zlín nabídne od pátku do neděle vstup školákům zdarma. Stačí na pokladně předložit vysvědčení nebo jeho kopii, sdělila serveru Zlin.cz mluvčí zoo Romana Bujáčková.

Vstup zdarma se týká každého žáka základní, ale i střední školy. „Na každého školáka navíc čeká malý dárek,“ uvedla Bujáčková. Oslava vysvědčení má ve zlínské zoo dlouholetou tradici a pokaždé se setkává s velkým ohlasem. „V posledních letech nabízíme volný vstup za pololetní vysvědčení bez ohledu na studijní výsledky. Loni víkendovou akci využilo 470 školáků,“ řekla Bujáčková.

Podle ní by si lidé neměli nechat procházku zimním areálem ujít. „Velkým lákadlem je stále Zátoka rejnoků, kde si návštěvníci mohou rejnoky nejen pohladit, ale i nakrmit. Jedinečné zážitky nabídne expozice tygrů ussurijských, ve které návštěvníci uvidí kromě samice Tanji a samce Josepha tři tygří koťata,“ doplnila Bujáčková.

Dodala, že ve venkovních výbězích jsou sloni, nosorožci, lachtani, velbloudi, klokani, pandy červené a další exotická zvířata. „Teplé klima nabídne tropická hala Yucatan, pavilon slonů nebo terária,“ poznamenala Bujáčková.

Ostatní mohou využít snížené zimní vstupné. Pro dospělé stojí vstupenka 80 korun, studenti a senioři zaplatí 60 korun, děti od tří do 15 let 40 korun a děti do tří let mají vstup po celý rok zdarma. Zoo je otevřená každý den v roce. Do konce února je otevírací doba od 8:30 do 16:00.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam