Zlínský kraj nabídne Telegrafní country bál i ples myslivců nebo města

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Kultura 2. 2. 2016 | Autor: Irena Frolová

ZLÍNSKÝ KRAJ - Ani únor nebude ve Zlínském kraji chudý na plesy, bály a zábavy. V nadcházejícím týdnu mohou lidé vyrazit na ples města, myslivců i ples ve folklorním či country stylu, serveru Zlin.cz to sdělil Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

V pátek 5. února se v Brumově-Bylnici na Zlínsku uskuteční tradiční reprezentační ples města. Program začne ve 20.00. Chybět nebude bohaté občerstvení a tombola.

Na mnoha místech se bude tančit v sobotu 6. února. Zámek Holešov bude hostit Myslivecký ples, k tanci a poslechu budou hrát AZ Band  Holešov a Texas Holešov. Připravena bude myslivecká tombola, zvěřinová večeře a občerstvení. Vstupné do Velkého sálu stojí 200 korun, do malých sálů 150 korun.

Sportovní hala Sušil v Bystřici pod Hostýnem bude dějištěm 10. Vševalašského bálu a 61. Valašského bálu. Začátek je v 19.00. K tanci zahrají cimbálové muziky Bukovinka, Kordulka, Jasénka, Klobučan, Bača, Radhošť, Vsacan a CM A. Skoumala. Tančit pro návštěvníky i s nimi budou tanečníci Bartošova souboru ze Zlína, SVPT Jasénka ze Vsetína, VSPT Radhošť z Rožnova, NS Klobučan z Valašských Klobouk, Valašského krúžku Rusavjan z Rusavy, SVPT Vsacan ze Vsetína a domácí VSPT Rusava. Cena vstupenky je 150 korun, krojovaní zaplatí 80 korun.

"V Klubu kultury Uherské Hradiště se půjde na Telegrafní country bál, který začne v 19.30. V programu vystoupí Telegraf a Michal Tučný Memory Band, chybět nebudou ani tombola, kouzelnické překvapení, ukázky a výuka tanců. Vstupné stojí 130 korun," doplnil Urbanovský.

V Domě kultury ve Zdounkách na Kroměřížsku pořádají zase Ostatkovou zábavu s pochováváním basy, která začne v 19.30. Zahraje zde Zdounečanka a Millenium. Vstupné stojí 150 korun.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam