Lístky na Powerwolf jsou beznadějně vyprodány, pořadatelé přidají další koncert

Powerwolf (Foto: www.mastersofrock.cz)Powerwolf (Foto: www.mastersofrock.cz)
Powerwolf (Foto: www.mastersofrock.cz)
Kultura 2. 2. 2016 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zlínský koncert powermetalové formace Powerwolf, který se koná 6. února, je beznadějně vyprodán. Serveru Zlin.cz to uvedla za pořádající Pragokoncert Jana Svozilová.

Fanoušci ale nemusejí zoufat. Pořadatelé se totiž rozhodli pro obrovský zájem přidat další speciální představení, které se bude konat hned den poté, tedy 7. února. "Powerwolf jako první kapela v historii klubu Masters of Rock Café na tomto místě odehraje dvoják," poznamenala Svozilová.

A půjde o naprosto speciální představení. "Na druhý den totiž čeká příznivce kapely naprosto odlišný setlist. Díky tomu uslyší fanoušci každý den jiné skladby a zažijí novou show. A připravili jsme ještě jednu mimořádnou nabídku. Ten, kdo navštíví obě vystoupení, obdrží slevu 150 korun na přidaný koncert," doplnila Svozilová.

Bonus v podobě slevy získají lidé tak, že se na sobotní show zaregistrují s občanským průkazem u vstupu. Na následující nedělní show díky registraci potvrdí oprávnění, že si v předprodeji zakoupili vstupenku se slevu 150 korun. Kdo se v sobotu nezaregistruje, bude muset vstupné na nedělní koncert doplatit," vysvětlila Svozilová.

Vstupenky na nedělní koncert lze zakoupit na www.mastersofrock.cz nebo v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt. K dispozici budou také přímo na místě konání. Standardní cena vstupenky je 690 korun.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam