Kraj přijímá nominace na ocenění nejlepších sportovců

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 2. 2. 2016 | Autor: Irena Frolová

ZLÍNSKÝ KRAJ - Stejně jako v minulých třinácti letech i letos Zlínský kraj vyhlašuje výzvu k předkládání nominací na titul nejúspěšnější sportovec Zlínského kraje za sportovní výsledky dosažené v roce 2015. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí hejtmanství Renata Janečková.

Krajští radní zároveň jmenovali komisi, která bude posuzovat doručené návrhy. "Podpora aktivit v oblasti sportu a tělovýchovy patří dlouhodobě mezi priority Zlínského kraje, letos připravujeme již čtrnáctý ročník akce Sportovec Zlínského kraje, která se poprvé konala v roce 2002. Samotné vyhlášení nejúspěšnějších týmů i jednotlivců se uskuteční při slavnostním večeru v Otrokovicích ve čtvrtek 21. dubna," řekl radní Petr Navrátil, zodpovědný za školství, mládež a sport.

Fyzické i právnické osoby mohou nyní posílat své návrhy na ocenění vynikajících sportovců ve Zlínském kraji za rok 2015, a to v kategoriích: nejúspěšnější sportovec jednotlivec, nejúspěšnější sportovec jednotlivec do 18 let, nejúspěšnější handicapovaný sportovec, nejúspěšnější sportovní kolektiv, nejúspěšnější trenér, cena fair play, cena občanů. Samostatnou kategorii tvoří Cena hejtmana Zlínského kraje. Návrhy bude přijímat Odbor školství, mládeže a sportu do 7. března.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam