Ve Zlínském kraji budou plesat sportovci, hasiči i dárci krve

Ilustrační foto (Foto: CCRVM)Ilustrační foto (Foto: CCRVM)
Ilustrační foto (Foto: CCRVM)
Kultura 9. 2. 2016 | Autor: Irena Frolová

ZLÍNSKÝ KRAJ - I druhý únorový víkend nebude ve Zlínském kraji nouze o plesy. Server Zlin.cz o tom informoval Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

Například v pátek 12. února se bude tančit v mnoha sálech. Sportovní ples se uskuteční ve zlínském hotelu Baltaci Atrium, začne v 19.00. Nebude chybět tombola a bohatý raut. Hrát budou Peter´s music - Abba Revival, Děda Mládek Illegal Band, cimbálová hudba Linda. Vystoupí Taneční klub Fortuna Zlín. Cena vstupenky je 999 korun včetně welcome drinku, večeře a rautu.

V Holešově se v pátek půjde na Hasičský ples, začne v 20.00 v místní zbrojnici. O hudební doprovod se postará Karel Gott Revival Morava. Vstupné stojí v předprodeji 150 korun, na místě 180 korun.

"Velká nabídka plesů připadá na sobotu 13. února. Ve Slavičíně pořádají Hasičský maškarní ples. Jde o tradiční ples s maskami v Sokolovně. K tanci i poslechu zahraje Band Clera. Vstupné stojí 80 korun a kdo přijde v masce, má vstup zdarma," konstatoval Urbanovský.

Zámek Holešov bude v soboru dějištěm plesu Tančíme Evropou, který začne v 19.30. K tanci a poslechu zahrají Breeze band Jiřího Suchého z Brna a cimbálová muzika Kapura z Valtic. Hlavní cenou tomboly je zájezd pro dvě osoby do Skandinávie. V předprodeji stojí vstupenky 200 korun, na místě budou o padesátikorunu dražší.

V sále Psychiatrické nemocnice Kroměříž se uskuteční XII. Ples dárců krve. Zahájení plesu bude ve 20.00, k tanci a poslechu bude hrát hudební skupina One Classic. Součástí plesu bude i předtančení, ve kterých se představí studentky Taneční konzervatoře Brno. Pohoštění během plesu zajištěno Střední hotelovou školou v Kroměříži. Vstupné stojí 250 korun.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam