Uherské Hradiště se pokusí získat Rákosníčkovo hřiště

Ilustrační foto (Foto: www.lidl-rakosnickova-hriste.cz)Ilustrační foto (Foto: www.lidl-rakosnickova-hriste.cz)
Ilustrační foto (Foto: www.lidl-rakosnickova-hriste.cz)
Co se děje 9. 2. 2016 | Autor: Irena Frolová

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Obyvatelé Uherského Hradiště se mohou zapojit do hlasování na podporu města v projektu Rákosníčkovo hřiště. Serveru Zlin.cz to sdělila Zuzana Kočí z Odboru správy majetku města.

Do projektu se každoročně hlásí obrovské množství měst a obcí po celé České republice. O vítězi rozhoduje počet hlasů. Letos končí termín pro hlasování 29. února. "Prosíme tímto občany města, aby naše město podpořili. Učinit tak mohou prostřednictvím webových stránek https://www.lidl-rakosnickova-hriste.cz/,"  konstatovala Kočí.

Projekt Rákosníčkovo hřiště je zaměřen na rozvoj dětských volnočasových aktivit. Na vítěze čeká nové dětské hřiště v hodnotě 1,5 milionu korun, jehož tváří je motiv pohádkové postavy Rákosníčka, který je rovněž i aktivní součástí herních prvků. Prvky jsou z odolných materiálů a splňují tedy přísná kvalitativní i bezpečnostní kritéria.

O podobné hřiště usilují i další města ve Zlínském kraji, například Otrokovice. Letos se klání koná už pátým rokem a po celé zemi už stojí téměř 60 hřišť s motivem pohádkové postavičky.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam