Na Spartu přijďte včas. Stadion otevřou už v poledne

Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)
Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)
Sport 10. 2. 2016 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Už se to blíží. Diváci se nemohou dočkat. Fotbalisté zlínského Fastavu se chtějí v sobotu od 14 hodin poprat s pražskou Spartou jako rovný s rovným. Poslední přípravy rozhodně nepostrádají zajímavost.

"Dnes hodně pršelo a v dalších dnech čekáme další srážky, do chodu jsme proto uvedli umělé vyhřívání trávníku, aby zůstal v co nejlepším stavu a během utkání jej hráči příliš neponičili," informoval Zlin.cz ředitel klubu Jakub Holcman.

Nabádá i k tomu, aby lidé vyrazili na první fotbalové zážitky roku 2016 s předstihem, má to svou logiku. "Stadion otevřeme v poledne, lidé se vyhnou případným tlačenicím u turniketů, žádáme o normální lidsky slušné chování," posílá vzkaz do táborů fandů obou stran Holcman.

"Ano, zápas je vyhodnocen jako rizikový a tomu odpovídají příslušná opatření," dodává policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

V prodeji se ještě ve čtvrtek v pravé poledne u pokladen objeví poslední vstupenky, cena je naprosto lidová, za osmdesát korun. A dobré je, že po deštivých časech před utkáním, slibují meteorologové v sobotu teplotu kolem pěti stupňů, ale už bez deště.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam