Program benefičního dne Život je dar je plný sportovních a kulturních aktivit

Divadlo Život je dar (Foto: Život je dar)Divadlo Život je dar (Foto: Život je dar)
Divadlo Život je dar (Foto: Život je dar)
Co se děje 11. 2. 2016 | Autor: Zlin.cz

Charitativní den stejnojmenné nadace Život je dar zpříjemní sobotu 20. února obyvatelům Zlína řadou sportovních, tanečních, divadelních a hudebních vystoupení s cílem vybrat co nejvíce finančních prostředků pro Komplexní onkologické centrum Krajské nemocnice T.Bati ve Zlíně.

V letošním programu se myslelo i na děti, které můžete naučit baletní kreace podle oblíbené pohádky Ledové království nebo je vzít na divadlo Rákosníček a jeho rybník, které je plné oblíbených dětských písniček. Pro dospělé milovníky divadla máme připravenou známou komedii Zakázané uvolnění. Pokud raději dáváte přednost sportovním aktivitám, doporučujeme si jít zacvičit třeba s Miss Wellness 2005 a řadou předních zlínských lektorů. Znalci společenských tanců ocení třeba lekce latinsko-amerických tanců a zvídavé ženy si mohou vyzkoušet v současné době velmi atraktivní pole dance. Více o programu a rezervace do jednotlivých lekcí naleznete na webu www.ZivotJeDar.cz.

Ke spokojenému životu patří i zdravý životní styl. Celý realizační tým aktivně vyznává a realizuje tuto myšlenku v každodenním životě. Proto jejich prvním cílem bylo nabídnout, v rámci benefičního dne Život je dar, možnost sportovního vyžití pod dohledem profesionálních trenérů a lektorů ve specializovaných centrech. Když se staráme o své zdraví a máme tu možnost svým pohybem pomoct ostatním, tak je to úplně to nejmenší, co můžeme pro sebe a myšlenku charitativní akce Život je dar udělat!
Od brzkého sobotního rána je pro Vás připravena řada fitness workshopů, tanečních lekcí i základy baletu.

Vstupenka na celodenní program stojí opět 99,- Kč a její zakoupení je možné na kterékoliv akci z programu včetně divadel a sportovních center. Stačí zakoupit vstupenku na jednom místě, pro jednu aktivitu a máte automaticky zaplacený vstup na všechny akce.  Nově přibyla možnost, pro ty co mají srdce ze zlata, přispět ve formě vyššího vstupného více tzv. Gold vstup za 199,-.  Dalším způsobem jak podpořit sbírku do nadačního fondu je vhození finanční částky do kasičky, kterou naleznete v OZC Zlaté jablko v prostorách před pokladnami Multikina Golden Apple Cinema. Samozřejmostí je transparentní účet, který byl zřízen pro všechny, kteří se z nějakého důvodu nemohou benefičního dne zúčastnit, a přesto chtějí přispět. Jeho číslo je 107-9060230247/0100. Veškeré příspěvky zaslané na tento účet, příjem z kasičky a ze vstupného v rámci benefičního dne budou opět ve stoprocentní výši předány Komplexnímu onkologickému centru Krajské nemocnice Tomáše Bati.

Komentáře


Nabídka práce

 1. Pracovník technické kontroly OTK
  Avex Steel Products s.r.o.
 2. Konstruktér
  Avex Steel Products s.r.o.
 3. Technolog
  Avex Steel Products s.r.o.
 4. Obchodní reprezentant/ka
  AVONET, s.r.o.
 5. Telefonista/ka
  AVONET, s.r.o.
 6. Pracovník technické podpory
  AVONET, s.r.o.
 7. On-line marketing manager
  BAŤA,a.s.
 8. Developer - vývojář
  BAŤA,a.s.
 9. Odborný přípravář
  PSG-International, a. s.
 10. Projektový manažer
  PSG-International, a. s.
 11. Konstruktér elektro - divize CNC
  TAJMAC-ZPS, a.s.
 12. Stavbyvedoucí
  PSG-International, a. s.
 13. Mistr kovovýroby
  Avex Steel Products s.r.o.
 14. Svářeči
  Avex Steel Products s.r.o.
 15. Opravář obuvi a kožené galanterie
  BAŤA,a.s.
 16. Elektromechanik - projekt NEGRI BOSSI
  TAJMAC-ZPS, a.s.
 17. Vrtař-Sipkař
  TAJMAC-ZPS, a.s.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam