Program benefičního dne Život je dar je plný sportovních a kulturních aktivit

Divadlo Život je dar (Foto: Život je dar)Divadlo Život je dar (Foto: Život je dar)
Divadlo Život je dar (Foto: Život je dar)
Co se děje 11. 2. 2016 | Autor: Zlin.cz

Charitativní den stejnojmenné nadace Život je dar zpříjemní sobotu 20. února obyvatelům Zlína řadou sportovních, tanečních, divadelních a hudebních vystoupení s cílem vybrat co nejvíce finančních prostředků pro Komplexní onkologické centrum Krajské nemocnice T.Bati ve Zlíně.

V letošním programu se myslelo i na děti, které můžete naučit baletní kreace podle oblíbené pohádky Ledové království nebo je vzít na divadlo Rákosníček a jeho rybník, které je plné oblíbených dětských písniček. Pro dospělé milovníky divadla máme připravenou známou komedii Zakázané uvolnění. Pokud raději dáváte přednost sportovním aktivitám, doporučujeme si jít zacvičit třeba s Miss Wellness 2005 a řadou předních zlínských lektorů. Znalci společenských tanců ocení třeba lekce latinsko-amerických tanců a zvídavé ženy si mohou vyzkoušet v současné době velmi atraktivní pole dance. Více o programu a rezervace do jednotlivých lekcí naleznete na webu www.ZivotJeDar.cz.

Ke spokojenému životu patří i zdravý životní styl. Celý realizační tým aktivně vyznává a realizuje tuto myšlenku v každodenním životě. Proto jejich prvním cílem bylo nabídnout, v rámci benefičního dne Život je dar, možnost sportovního vyžití pod dohledem profesionálních trenérů a lektorů ve specializovaných centrech. Když se staráme o své zdraví a máme tu možnost svým pohybem pomoct ostatním, tak je to úplně to nejmenší, co můžeme pro sebe a myšlenku charitativní akce Život je dar udělat!
Od brzkého sobotního rána je pro Vás připravena řada fitness workshopů, tanečních lekcí i základy baletu.

Vstupenka na celodenní program stojí opět 99,- Kč a její zakoupení je možné na kterékoliv akci z programu včetně divadel a sportovních center. Stačí zakoupit vstupenku na jednom místě, pro jednu aktivitu a máte automaticky zaplacený vstup na všechny akce.  Nově přibyla možnost, pro ty co mají srdce ze zlata, přispět ve formě vyššího vstupného více tzv. Gold vstup za 199,-.  Dalším způsobem jak podpořit sbírku do nadačního fondu je vhození finanční částky do kasičky, kterou naleznete v OZC Zlaté jablko v prostorách před pokladnami Multikina Golden Apple Cinema. Samozřejmostí je transparentní účet, který byl zřízen pro všechny, kteří se z nějakého důvodu nemohou benefičního dne zúčastnit, a přesto chtějí přispět. Jeho číslo je 107-9060230247/0100. Veškeré příspěvky zaslané na tento účet, příjem z kasičky a ze vstupného v rámci benefičního dne budou opět ve stoprocentní výši předány Komplexnímu onkologickému centru Krajské nemocnice Tomáše Bati.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam