VIDEO: Mrtvola v Dřevnici. Ve vodě byla několik dnů

Foto: Zlin.czFoto: Zlin.cz
Foto: Zlin.cz
Hasiči a policie 16. 2. 2016 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Několik dnů kolem chodili lidé, stejně dlouhou dobu tu jezdily tisíce automobilů. Až v úterý oznámili pracovníci z průmyslového areálu Na Rybníkách ve Zlíně nález podezřelého "balíku" v řece Dřevnici. Přivolaní policejní potápěči vytáhli na břeh mrtvolu...

"Jezdil jsem tu stejně jako kolegové a pokaždé, tuším už od pátku, jsme jen míjeli předmět ve vodě, nezdálo se nám to nijak zvláštní, dnes nám to ale už nedalo, kamarád zavolal policii a teď hledíme, že je to mrtvola," vyprávěl za volantem náklaďáku mladý muž přímo u řeky.

V úterý po poledni dorazili na místo k řece Dřevnici policisté, místo zapáskovali a za další půlhodinu už se nořili do ledové vody potápěči. Během pár okamžiků bylo jasno. Ve vodě je opravdu mrtvola!

Video

"Bližší podrobnosti zatím nebudeme sdělovat, ani je neznáme, vyšetřování teprve začíná, každopádně ale můžeme konstatovat, že jde o mrtvé tělo mužského pohlaví. Další by nám měla napovědět pitva, která se uskuteční v nejbližších hodinách," konstatovala zlínská policejní mluvčí Lucie Javoříková.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam