Press cup: bitvy na ostří nože, lékařská péče zajistěna

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Sport 16. 2. 2016 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Může to být při vstupu do třetí desetiletky svého působení třeba absolutně nejtvrdší zápolení v historii. Přesto by mělo být o účastníky 21. ročníku fotbalového novinářského Press cupu zdravotně postaráno jako nikdy. Aby ne, když se vůbec poprvé do nabitého startovního pole dostal tým Lékaři KNTB.

"Máme fotbalisty - lékaře nejrůznějších profesí, přesto věřím, že naší pomoci nebude třeba," těší se premiérově na nejstarší turnaj svého druhu v regionu primář Novorozeneckého oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně Jozef Macko, známý svým výborným lékařským ale rovněž fotbalovým vystupováním.

Vedle nového týmu se objeví tradiční účastníci. Například obhájce titulu z loňského jubilejního 20. ročníku akce pořádané zlínským Syndikátem novinářů Pivovar Černá Hora.

Vedle něj pak tým Sportovních klubů Policie Zlín, Magistrátu města Zlína, Krajského hasičského záchranného sboru Zlínského kraje, letitého a osvědčeného partnera turnaje Pragokoncertu, Zlínského kraje, zmíněných Lékařů a také pořádajícího zlínského Syndikátu novinářů.

Právě organizátoři nechtějí letos ponechat náhodě vůbec nic. "Museli jsme posílit, hrajících novinářů je čím dál méně a tak máme tým spojený s hvězdami minulosti, mimo jiné zocelí naši obranu bývalý kapitán fotbalistů Zlína Petr Klhůfek," háže soupeřům rukavici šéf novinářského týmu Robert Heč z TV Prima zvaný Messi z Lazů.

Turnaj se odehraje ve zlínské Sportovní hale Euronics v sobotu 27. února. Začíná v 8.00.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam