V Bystřici pod Hostýnem se uskuteční běžkařský závod s názvem Hostýnský Yetty

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Bystřice pod Hostýnem)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Bystřice pod Hostýnem)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Bystřice pod Hostýnem)
Co se děje 17. 2. 2016 | Autor: Irena Frolová

BYSTŘICE POD HOSTÝNEM – V pořadí sedmý závod na běžkách pro celou rodinu s názvem Hostýnský Yetty se uskuteční v sobotu v Bystřici pod Hostýnem na Kroměřížsku. Registrace účastníků je však nutná do pátku, informovala server Zlin.cz vedoucí odboru cestovního ruchu a kultury bystřické radnice Vendula Perůtková.

Závod bude v sobotu za každého počasí. „Speciální Yettybus dopravní zdarma účastníky závodu z Bystřice pod Hostýnem na Hostýn, závodníky na kratší trase z Bystřice pod Hostýnem na Tesák,“ uvedla Perůtková. Z Bystřice z vlakového nádraží, autobusového nádraží a náměstí odjíždí nově v 8:30 směr Hostýn a v 9:30 směr Tesák. Po skončení závodu pojede zpět z Trojáku do Bystřice pod Hostýnem.

Startovné 150 korun zaplatí závodníci starší 18 let a startovné 100 korun závodníci ve věku 15 až 18 let. Hlavní trať bude startovat na Hostýně v 9:00, kratší pak v 10:00 na Tesáku. „Závodníci projedou na trase dvěma kontrolními a občerstvovacími místy. Na Klapinově je budou čekat portáši a u Tří kamenů členové Rescue teamu Hostýnské vrchy. Cíl je tradičně ve Ski areálu Troják, kde pořadatelé nabídnou teplé jídlo a pití. Nejzdatnější závodníci se mohou těšit na hodnotné ceny,“ dodala Perůtková.

Závod pořádá město Bystřice pod Hostýnem ve spolupráci s Klubem lyžařů Kroměříž. Podpoří ji také Valašský sbor portášský, dobrovolní Hasiči z Chvalčova a Hošťálkové, bystřický klub biatlonu, Turistický oddíl mládeže Pawnee a Tony Ski School. „Všichni pořadatelé se společně snaží touto netradiční cestou propagovat zimní krásu Hostýnských vrchů, které jsou ideálním místem pro zimní sportování rodin,“ doplnila Perůtková.

Komentáře


Nabídka práce

 1. Vedoucí marketingu a product manager/ka
  Avex Steel Products s.r.o.
 2. Stavbyvedoucí
  PSG-International, a. s.
 3. Mistr kovovýroby
  Avex Steel Products s.r.o.
 4. Konstruktér elektro - divize CNC
  TAJMAC-ZPS, a.s.
 5. Projektový manažer
  PSG-International, a. s.
 6. Svářeči
  Avex Steel Products s.r.o.
 7. Vrtař-Sipkař
  TAJMAC-ZPS, a.s.
 8. Rozpočtář-přípravář
  PSG-International, a. s.
 9. Mistr údržby - divize výroba
  TAJMAC-ZPS, a.s.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam