Policie hledá svědky nehody ve Starém Městě

Foto: Policie ČRFoto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Hasiči a policie 17. 2. 2016 | Autor: Irena Frolová

STARÉ MĚSTO – Policisté se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při objasnění nehody ve Starém Městě na Uherskohradišťsku. Muž na přechodu se tam na počátku února srazil s autem, sdělila serveru Zlin.cz mluvčí uherskohradišťské policie Milena Šabatová.

Nehoda se stala 2. února krátce před půl šestou ráno. „Na světelné křižovatce v ulici Brněnská přecházel nebo přejížděl přes přechod pro chodce šestatřicetiletý muž s kolem. Pohyboval se od místního penzionu k ulici Tovární,“ uvedla Šabatová.

Dotyčný ale cestu nedokončil, protože se střetl s řidičem Škody Fabia combi, který jel od Uherského Hradiště směrem na Brno. „Zraněný muž skončil v Uherskohradišťské nemocnici. U obou účastníků nehody byl dechovou zkouškou vyloučen alkohol,“ doplnila Šabatová.

Policie žádá veřejnost o pomoc. „Případní svědci, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace k této události, se mohu přihlásit osobně na uherskohradišťském dopravním inspektorátu nebo zatelefonovat na číslo 974 678 259. Je možné využít i tísňovou linku 158,“ uzavřela mluvčí.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam