Škodovka narazila do vlaku, mladá řidička pak z místa činu ujela

Foto: Policie ČRFoto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Hasiči a policie 17. 2. 2016 | Autor: Irena Frolová

BYSTŘIČKA - Velmi neobvyklou nehodu vyšetřují policisté na Valašsku. U Bystřičky nabourala mladá řidička do projíždějícího vlaku, po kolizi pak ujela z místa činu. Server Zlin.cz o tom informoval policejní mluvčí Vladislav Malcharczik.

Nehoda se stala na železničním přejezdu na silnici I/57 u obce Bystřička. Mladá řidička na přejezd vjela, i když byly spuštěné závory. Jela ve směru od obce Jablůnka. "V té době už na přejezdu byl ale i osobní vlak jedoucí směrem na Vsetín. Došlo ke střetu lokomotivy s přední částí vozidla značky Škoda Felicia. Osobní auto z místa střetu po srážce odjelo směrem na Valašské Meziříčí," popsal událost Malcharczik.

Škodovku i s jednadvacetiletou řidičkou ze Vsetínska se policistům podařilo dohledat. Střet se obešel bez zranění. Na vlaku je škoda odhadována na pět tisíc korun, na felicii na 20 tisíc korun. Dechové zkoušky u dvaašedesátiletého strojvedoucího i u řidičky byly negativní.

Nehoda zkomplikovala provoz jak na silnici, tak i na železnici mezi Vsetínem a Valašským Meziříčím. Okolnostmi nehody se policisté stále zabývají.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam