Ševci jedou na Baník. Body by se opravdu hodily

Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)
Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)
Sport 18. 2. 2016 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Zrovna trénovali v čase sobotního zápasu. S Baníkem hrají Zlíňané ve druhém jarním kole v sobotu od 14.00 ve Vítkovicích. Fotbalisté Fastavu si tentokrát zajeli na umělou trávu na zlínské Paseky.

"Je hodně mokro, přírodní trávník na Letné si šetříme," glosoval místo pobytu dobře naladěný Páník.

Ve Zlíně už opadla zloba nad některými spornými verdikty rozhodčího Královce v bitvě se Spartou. Mimochodem, na téhož arbitra se teď hodně zlobí "tifosi" AS Řím, když jim v duelu Ligy mistrů s Realem Madrid údajně upřel jasnou penaltu.

"My náš zápas se Spartou bereme jako poučení z více pohledů, ale co si budeme zastírat, góly do naší sítě padly po zaváháních při standardkách, to si uvědomujeme a nemělo by se to na Baníku opakovat," přeřazuje Páník myšlenky k sobotnímu zápasu.

Aby nováček podcenil momentálně beznadějně poslední tým tabulky, tak to prý ani náhodou. "Kdepak, nikdo v Ostravě nebude mít černé myšlenky, přijdou i fandové, kteří svůj tým ještě se starým vedením zatracovali a bojkotovali, navíc ode dneška přišly dvě posily Vraštil a Machovec, lehké to vůbec nebude," tvrdí znalec ostravského prostředí.

"V Baníku jsem působil ve dvou etapách, poprvé tři a půl roku, pak pět, mám tam kus života, ale vůbec nejsem sentimentální, rozhodně chceme uspět," dodává Páník.

V Ostravě bude Zlín spoléhat i na své fandy, nemají to daleko.

"O sestavě už mám své představy, váhám ještě na třech postech, uvidíme," nechává si zkušený trenér čas.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam