Kroměříž zve na výstavu, Holešov na besedu s cestovatelem

Ilustrační foto (Foto: Muzeum Kroměřížska)Ilustrační foto (Foto: Muzeum Kroměřížska)
Ilustrační foto (Foto: Muzeum Kroměřížska)
Kultura 21. 2. 2016 | Autor: Irena Frolová

ZLÍNSKÝ KRAJ – Muzeum Kroměřížska v Kroměříži nabízí až do pátku bilanční výstavu za rok 2015. Zájemci mohou ale zavítat i do Holešova na besedu s cestovatelem Robertem Bazikou a na další akce, sdělil serveru Zlin.cz Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

Na výstavě v Muzeu Kroměřížska jsou prezentovány také novinky regionální literatury. „Ve středu se v KinoKlubu Holešov uskuteční beseda s cestovatelem Robertem Bazikou, který si jako téma zvolil Mompy, zapomenuté Tibeťany. Program začne v 17:00 a vstupné je dobrovolné,“ uvedl Urbanovský.

Ve čtvrtek pořádá Masarykova veřejná knihovna akci Letem knižním světem – Literární deníky. „Nabídne otevřené deníky významných literárních osobností jako například Jaroslav Seifert a podobně. Program začne v 15:30,“ dodal Urbanovský.

V pátek se v Kinosále Elektra v Luhačovicích uskuteční představení Čtyřlístek v pohádce. „Není třeba představovat dobrosrdečnou hospodyňku Fifinku, trochu roztržitého, ale geniálního vynálezce profesora Myšpulína, oddaného kamaráda, strašpytla a vtipálka Pinďu a nemotorného siláka Bobíka, který spolu s Pinďou neustále vymýšlí jednu lotrovinu za druhou. Na celém projektu spolupracoval autor komiksu Jaroslav Němeček. Téměř hodinové vyprávění začne v 16:00, vstupné stojí pro děti do 15 let 80 Kč, pro ostatní 120 Kč, děti do 2 let bez místa zdarma,“ informoval Urbanovský.

Luhačovický hotel Alexandria ožije v pátek v 19:30 vystoupením francouzského šansoniéra Joela Brose. V sobotu se v Prusinovicích na Kroměřížsku poběží oblíbený závod Rohálovská desítka. Za týden v neděli nabídne Velký skleník v Květné zahradě v Kroměříži možnost setkat se s čajovou kulturou. V 11:00 a 14:00 se tam uskuteční ukázka čajového obřadu. V Klubu kultury Uherské Hradiště vystoupí v neděli známý tanečník Honza Onder se svým pořadem Karnevalové hrátky.

Komentáře


Nabídka práce

 1. Pracovník technické kontroly OTK
  Avex Steel Products s.r.o.
 2. Konstruktér
  Avex Steel Products s.r.o.
 3. Technolog
  Avex Steel Products s.r.o.
 4. Obchodní reprezentant/ka
  AVONET, s.r.o.
 5. Telefonista/ka
  AVONET, s.r.o.
 6. Pracovník technické podpory
  AVONET, s.r.o.
 7. On-line marketing manager
  BAŤA,a.s.
 8. Developer - vývojář
  BAŤA,a.s.
 9. Odborný přípravář
  PSG-International, a. s.
 10. Projektový manažer
  PSG-International, a. s.
 11. Konstruktér elektro - divize CNC
  TAJMAC-ZPS, a.s.
 12. Stavbyvedoucí
  PSG-International, a. s.
 13. Mistr kovovýroby
  Avex Steel Products s.r.o.
 14. Svářeči
  Avex Steel Products s.r.o.
 15. Opravář obuvi a kožené galanterie
  BAŤA,a.s.
 16. Elektromechanik - projekt NEGRI BOSSI
  TAJMAC-ZPS, a.s.
 17. Vrtař-Sipkař
  TAJMAC-ZPS, a.s.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam