Šestnáctiletý mladík se na Uherskohradišťsku proháněl autem

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 21. 2. 2016 | Autor: Irena Frolová

UHERSKOHRADIŠŤSKO – Policisté nachytali ve Strání na Uherskohradišťsku za volantem teprve šestnáctiletého mladíka. Přiznal se, že nevlastní řidičské oprávnění, sdělila serveru Zlin.cz mluvčí uherskohradišťské policie Milena Šabatová.

Mladík jel ve Škodě Felicia v únoru. „Nyní ho čeká řízení na odboru dopravy včetně pokuty a zákazu řízení,“ uvedla Šabatová. Jenomže chlapec nebyl jediný, který v autě hřešil.

V posledních dnech policisté vyzvali muže ve Fiatu, který jel přes Vésky, aby předložil doklady. „Vymlouval se, že doklady zapomněl doma. Když byl dotazován, jestli nemá zákaz řízení, tvrdil, že už mu zákaz skončil. Policisté v evidenci zjistili, že muž nevlastní řidičský průkaz a ještě má propadlou technickou kontrolu,“ řekla Šabatová.

Bez řidičského průkazu a ještě pod vlivem drog usedl za volant Audi šestadvacetiletý muž. Toho policisté zastavili ve Starém Městě. Bez dokladu byl kvůli tomu, že mu ho policisté před měsícem zadrželi. Tehdy mu totiž také vyšel pozitivní test na drogy.

Pod vlivem drog usedla za volant Renaultu i dvaadvacetiletá žena, kterou policisté zastavili v Nezdenicích. Měla v sobě pervitin.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam