Press cup, díl dvacátý první. Začnou hasiči proti Pragokoncertu

Miroslava Krumpolcová při losu (Foto: Zlin.cz)Miroslava Krumpolcová při losu (Foto: Zlin.cz)
Miroslava Krumpolcová při losu (Foto: Zlin.cz)
Sport 21. 2. 2016 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Organizátoři nejstaršího fotbalového amatérského turnaje v halovém fotbalu v regionu už mají jasno. Poté, co určili, že se i tentokrát osm týmů utká nejspravedlivějším systémem každý s každým, bylo na technické ředitelce Press cupu Miroslavě Krumpolcové ve zlínském Press centru určit losem jen to, kdo celé klání v sobotu 27. února v osm ráno načne.

Ve zlínské hale Euronics tak nejdříve nastoupí fotbalisté Krajského hasičského záchranného sboru a Pragokoncertu.

"Na úvod velmi těžký soupeř, ale tady si opravdu nevyberete, časy, kdy některé týmy hrály spíše pro radost, už jsou asi v nenávratnu," ctí ředitel Pragokoncertu Jiří Daron sílu prvního soupeře.

V dalším duelu pak naskočí zlínští policisté proti reprezentaci Zlínského kraje. "Záštitu nad turnajem převzal hejtman Stanislav Mišák, což je od něho báječné, ale jeho hochy tedy nebudeme šetřit ani náhodou," komentoval první vystoupení SK Policie šéf mužstva Vratislav Šubčík.

Třetí duel pak svede Magistrát města Zlína a nováčka soutěže Lékaře KNTB. "Pro nás velká neznámá a velká čest, že právě my můžeme přivítat pány fotbalové doktory," těší se vedoucí radničního týmu Antonín Bradáč.

První kolo pak završí duel pořádajícího zlínského Syndikátu novinářů a obhájce prvenství, Pivovaru Černá Hora. "Mám rád ostré začátky...a dobré konce," glosuje kapitán žurnalistů Robert Heč, který rád přijímá přezdívku Messi z Lazů. "Přivedu i čtyřletého syna Hugíska, ať vidí naše výhry," dává najevo letošní zvýšenou sílu novinářského mužstva posíleného o zlínské fotbalové legendy.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam