Policie pátrala po ženě, které hrozilo vykrvácení

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 24. 2. 2016 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zlínští policisté i strážníci mají za sebou rozsáhlé pátrání po osmadvacetileté ženě, která odešla z nemocnice a hrozilo jí vykrvácení. Server Zlin.cz o tom informovala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Na pacientku v ohrožení upozornila zdravotní sestra zlínské nemocnice. Osmadvacetiletou ženu přivezli do ambulance záchranáři, byla opilá a měla kolapsový stav. Zdravotníci jí zavedli permanentní žilní kanylu a ona pak bez vědomí lékaře odešla. Hrozilo tak, že vykrvácí.

Policejní hlídky hledaly mladou ženu v místě bydliště, na vlakovém i autobusovém nádraží ve Zlíně, v restauracích, okolí nemocnice i na nedaleké ubytovně. "Po ženě pátrali i policejní psovodi, hledali na sídlišti Jižní Svahy a v chatových osadách ve Zlíně. Popis ženy jsme předali také řidičům městské hromadné dopravy. Mladá žena nezvedala mobilní telefon a nebylo možné se dovolat ani jejímu kamarádovi," konstatovala Kozumplíková.

Policisté nakonec dostali tip, že mohla žena odejít ke svému příteli, který bydlí v ulici Ševcovská. "Tam jsme ji nakonec po několika hodinách hledání našli. Zjistili jsme, že žilní katetr si vytáhla sama, nekrvácí a není tak v ohrožení života. Po konzultaci s lékařkou jsme ji ponechali na místě," dodala Kozumplíková.

 

Komentáře


Nabídka práce

 1. Vedoucí marketingu a product manager/ka
  Avex Steel Products s.r.o.
 2. Stavbyvedoucí
  PSG-International, a. s.
 3. Mistr kovovýroby
  Avex Steel Products s.r.o.
 4. Konstruktér elektro - divize CNC
  TAJMAC-ZPS, a.s.
 5. Projektový manažer
  PSG-International, a. s.
 6. Svářeči
  Avex Steel Products s.r.o.
 7. Vrtař-Sipkař
  TAJMAC-ZPS, a.s.
 8. Rozpočtář-přípravář
  PSG-International, a. s.
 9. Mistr údržby - divize výroba
  TAJMAC-ZPS, a.s.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam