Obyvatelé Holešova mohou svým hlasem podpořit stavbu hřiště

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Co se děje 25. 2. 2016 | Autor: Irena Frolová

HOLEŠOV - Posledních několik dní mohou obyvatelé Holešova podpořit svým hlasem stavbu Rákosníčkova hřiště ve městě. Serveru Zlin.cz to řekl holešovský starosta Rudolf Seifert.

Projekt Rákosníčkovo hřiště je zaměřen na rozvoj dětských a volnočasových aktivit a Holešov patří k 230 městům, která se soutěže mohou zúčastnit. Hřiště jsou koncipována tak, že je spojuje pohádková postavička Rákosníčka. Prvky hřiště jsou sestaveny z odolných materiálů a splňují všechna bezpečnostní i kvalitativní kritéria. Hodnota hřiště se pohybuje v částce kolem 1,5 milionu korun.

"V minulých letech jsme už částečně hlasování vyzkoušeli, ale nyní bychom mohli uspět. Hlasování veřejnosti potrvá do 29. února a hlasovat je možné prostřednictvím webových stránek www.lidl-raskosnickova-hriste.cz nebo na Facebooku. Letos má být postaveno 10 hřišť," upřesnil Seifert.

Město Holešov má k dispozici několik míst, kam by bylo možné Rákosníčkovo hřiště umístit. "Nejvýhodnější by ale asi byla lokalita Amerického parku," dodal starosta Holešova.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam