Opilý šofér nedokázal najít cestu ven z kruhového objezdu v Luhačovicích

Nám. 28.října (Foto: Luhacovice.cz)Nám. 28.října (Foto: Luhacovice.cz)
Nám. 28.října (Foto: Luhacovice.cz)
Hasiči a policie 25. 2. 2016 | Autor: Irena Frolová

LUHAČOVICE - Hodně neobvyklou událost řešili policisté v Luhačovicích. Po kruhovém objezdu jezdil pořád dokola řidič, který kvůli své silné opilosti nedokázal z objezdu vyjet ven, serveru Zlin.cz to oznámila policejní mluvčí Lucie Javoříková.

Na podivína za volantem, který neustále kroužil po kruhovém objezdu v Masarykově ulici, upozornil policisty náhodný kolemjdoucí. Jak se později ukázalo, na neobvyklé chování řidiče měl vliv alkohol - muž při první dechové zkoušce nadýchal 2,73 a při druhé 2,81 promile alkoholu.

"Policisté se snažili muže přesvědčit, aby zastavil, což ale šofér nerespektoval. V jednu chvíli se mu podařilo vyjet z kruhového objezdu a pokračovat dál v jízdě po ulici Solné, Zatloukalova až do místa, kde je zákaz vjezdu. Až tady řidič zastavill, ale pro změnu se snažil ve vozidle zamknout," podotkla Javoříková.

Policistům se ale podařilo dveře auta otevřít a muže vytáhnout ven. S pouty na rukou skončil na místní policejním oddělení. "Po lékařském vyšetření putoval muž do policejní cely, kde strávil celou noc k vystřízlivění. Svým jednáním se dopustil trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu nyní hrozí až roční pobyt ve vězení," uzavřela Javoříková.

Pokud jste měli štěstí, mohli jste sledovat událost online na naší kameře, článek ze serveru Luhacovice.cz si můžete přečíst zde.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam