Kroměřížští policisté hledají muže, možná má důležité informace

Hledaný muž (Foto: Krajské ředitelství policie Zlínského Kraje)Hledaný muž (Foto: Krajské ředitelství policie Zlínského Kraje)
Hledaný muž (Foto: Krajské ředitelství policie Zlínského Kraje)
Hasiči a policie 28. 2. 2016 | Autor: Irena Frolová

KROMĚŘÍŽ - Kroměřížští policisté hledají muže, kterého zachytily kamery. Jak serveru Zlin.cz uvedla policejní mluvčí Simona Kyšnerová, dotyčný by kriminalistům mohl sdělit důležité informace.

Kroměřížští policisté jsou přesvědčeni, že by muž zachycený na snímku mohl přispět k objasnění trestného činu majetkového charakteru. Přesto, že kriminalisté znají díky kamerovému systému podobu muže, nedaří se jim zjistit, o koho jde. I proto se obrátili na širokou veřejnost s prosbou o pomoc.

"Žádáme veřejnost o pomoc při ztotožnění osoby na snímku. Informace vedoucí ke zjištění jeho identity mohou lidé sdělit policistům na telefonním čísle Obvodního oddělení v Kroměříži 974 675 651 nebo na bezplatné lince Policie ČR 158," poznamenala Kyšnerová.

O jaký konkrétní případ majetkové trestné činnosti jde, zatím policie nespecifikovala. S největší pravděpodobností nechce narušit průběh vyšetřování. Kamery muže zachytily docela dobře, takže pravděpodobnost, že dotyčného někdo pozná, je poměrně vysoká.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam