Třicetileté výročí oslaví sychrovská základka dnem otevřených dveří i společenským večerem

Ilustrační foto (Foto: facebook ZŠ Vsetín, Sychrov 97)Ilustrační foto (Foto: facebook ZŠ Vsetín, Sychrov 97)
Ilustrační foto (Foto: facebook ZŠ Vsetín, Sychrov 97)
Co se děje 3. 3. 2016 | Autor: Irena Frolová

VSETÍN - Na Základní škole ve vsetínské části Sychrov vyvrcholí v těchto dnech oslavy 30. výročí jejího otevření. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí města Adéla Kousalová.

V pátek 4. března se například uskuteční den otevřených dveří. "Zveme všechny, kteří chtějí zavzpomínat na dobu svých školních let nebo jsou třeba jen zvědavi, jak škola vypadá a funguje dnes," poznamenal ředitel školy Michal Molek.

Od 8.00 hodin budou přístupny veřejnosti všechny prostory základky včetně alternativních tříd, všech učeben, tělocvičen nebo třeba krytu civilní obrany a od 12.00 hodin pak budou moci zájemci zavítat také do školní družiny. Pro návštěvníky bude připraveno i jedno speciální překvapení. "Na pátek připadá také závěrečný projektový den Edison. Po týdenním pobytu se budeme loučit se zahraničními stážisty z Austrálie, Číny a Turecka," doplnil Molek.

Vrchol oslav se pak přesune na vsetínský zámek, kde propukne od 17.00 hodin společenský večer s moderovaným vzpomínkovým programem, vystoupením žáků, živou hudbou, skutečně zdravým občerstvením a dalším bohatým programem - křtít se bude například školní kalendář s názvem 1985, ve kterém jsou s nadsázkou a humorem vyobrazeni současní zaměstnanci školy.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam