Studentská unie pořádá tradiční Námořnický bál

Ilustrační foto (Foto: UTB)Ilustrační foto (Foto: UTB)
Ilustrační foto (Foto: UTB)
Co se děje 4. 3. 2016 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - V prostorách Fakulty aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně na Jižních Svazích se v sobotu 5. března od 19.00 hodin uskuteční tradiční Námořnický bál. Serveru Zlin.cz to za univerzitu řekl Jan Malý.

Organizační taktovku akce drží v ruce již šestým rokem Námořnická unie, nezávislé sdružení studentů, zaměstnanců a absolventů zlínské univerzity zaměřené na pořádání akcí jako hudební festival Apráles nebo Akademický košt slivovice.

"Celá akce vypukne úderem sedmé hodiny večerní a bude zahájena úvodním slovem děkana fakulty aplikované informatiky Milana Adámka a úvodním valčíkem. K tanci a poslechu zahraje zlínské těleso Avion Big Band a také matador zlínské rockové scény DJ Vašek Vymětalík," uvedl za organizátory Dušan Fojtů.

Během večera se mohou účastníci těšit na vystoupení zlínské street-dance skupiny Just Us nebo tanečního divadla Dancing People. "Vrcholem večera bude Las Vegas Show kouzelníka Šeklina, který své magické vystoupení předvedl již v mnoha evropských, ale také zaoceánských zemích," doplnil Fojtů.

Akce je určena pro širokou veřejnost. Vstup na akci je pouze ve společenském obleku nebo v námořnické uniformě.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam