Obyvatelé Valašských Klobouk se budou moci vyjádřit k chystaným investicím ve městě

plánovaná investice v ulici Kramolišova (Foto: MěÚ Valašské Klobouky)plánovaná investice v ulici Kramolišova (Foto: MěÚ Valašské Klobouky)
plánovaná investice v ulici Kramolišova (Foto: MěÚ Valašské Klobouky)
Co se děje 4. 3. 2016 | Autor: Irena Frolová

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Valašskokloboucká radnice umožní občanům vyjádřit se k plánovaným investičním akcím ještě před jejich realizací. V průběhu března se uskuteční veřejná projednání ke třem projektům: k opravě místní komunikace v ulici Kramolišova, k bezbariérovým chodníkům v ulici Brumovská a k regeneraci sídliště v ulici Luční, server Zlin.cz o tom informovala mluvčí města Sandra Novotná Kollerová.

Investiční akce jsou v různých fázích přípravy a připravovaná veřejná setkání mají být přínosná, ať už ke změně či nápravě věcí, tak k bezprostřednímu vysvětlení situace. "Chceme dát občanům prostor pro návrhy, připomínky či doplnění. Přivítáme zvláště názory obyvatel dotčených lokalit, proto se veřejná projednání budou konat přímo na místech, kterých se investice budou týkat," vysvětlila starostka Eliška Olšáková.

První letošní veřejné projednání se uskutečnilo před několika dny a týkalo se rekonstrukce místní komunikace a nového dopravního značení v ulici Kramolišova. Zástupci města lidem představili studie v několika variantách. Dohodnuté připomínky budou zapracovány do projektové dokumentace.

Další veřejné projednání, tentokrát k vybudování bezbariérových chodníků v ulici Brumovská, se bude konat ve středu 9. března od 16.00 hodin. Sraz je před učilištěm. Podkladem pro jednání bude projektová dokumentace. Realizace této investiční akce je plánována na roky 2016 a 2017.

Třetí projednání je plánováno na středu 30. března opět od 16.00 hodin. Sraz bude u prodejny potravin Lučinka. Od občanů budou sesbírány podněty k plánované regeneraci sídliště v ulici Luční a použity pak budou při práci na návrhu projektové dokumentace.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam