Traktorista se srazil s osobákem a utrpěl těžké zranění

Foto: HZS Zlínského krajeFoto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje
Hasiči a policie 4. 3. 2016 | Autor: Irena Frolová

BÁNOV - Těžké zranění a transport vrtulníkem si vyžádala srážka traktoru s osobním autem v blízkosti obce Bánov na Uherskohradišťsku. Serveru Zlin.cz to sdělil mluvčí hasičů Roman Žemlička.

Nehoda se stala ve čtvrtek odpoledne na silnici E50 a na místo se sjeli policisté, záchranáři i hasiči z Uherského Brodu.

"V době příjezdu na místo srážky stál traktor John Deere v příkopu a osobní vůz Mercedes uprostřed komunikace. Zraněný řidič traktoru byl v péči zdravotníků. Policisté řídili dopravu. Hasiči provedli protipožární opatření a odpojili akumulátor Mercedesu. U havarovaných vozidel nedošlo k úniku pohonných hmot a provozních kapalin," konstatoval Žemlička.

Nejhůře dopadl řidič traktoru, pro kterého musel přiletět vrtulník. S vážným poraněním ho transportoval do nemocnice v Olomouci. V osobním voze jely dvě osoby a nárazem utrpěl zranění spolujezdec. Zdravotníci ho převezli sanitkou k dalšímu vyšetření do Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. Později se přitížilo i řidiči Mercedesu a i ten byl následně také odvezen k vyšetření do nemocnice.

Po celou dobu šetření nehody byla komunikace uzavřena.

Fotogalerie

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam