Dobří holubi se vracejí...anebo zůstávají

Milan Kalus (Foto: Zlin.cz)Milan Kalus (Foto: Zlin.cz)
Milan Kalus (Foto: Zlin.cz)
Sport 6. 4. 2016 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Je to hodně oblíbené a léty osvědčené úsloví. Dobří holubi se prý vracejí. V případě zlínských tenistů si je můžeme poněkud rozšířit. Dobří holubi se totiž nejen vracejí, ale také zůstávají.

Jiří Novák, bývalá tenisová pětka světa, se vrací z Prostějova do Zlína. Byť jenom na tzv. hostování. Tady se tenis učil a tady bude opravdu ve svých jedenačtyřiceti letech v kariéře pokračovat. Stává se čerstvou posilou smíšeného týmu TK Zlín, který bude i nadále hrát první ligu. "Bude to opravdu hodně zajímavé, Jirka nejde do mančaftu sám, sebou bere i syna Jakuba, který jde v jeho stopách," hlásí novinku šéf zlínského tenisu Milan Kalus.

"Samozřejmě s přestupem opatrně, ale když mi to dovolí čas, rád pomůžu, ve Zlíně to mám pořád rád," říká Novák.

Pokud se dobří holubi alespoň na chvíli vracejí, pak ti osvědčení zůstávají. Zlínští tenisté měli valnou hromadu a na ní si zvolili staronové představenstvo. Je pětičlenné, zvolí si brzy svého klubového prezidenta. Horkým kandidátem je znovu Milan Kalus, který klub úspěšně vede řadu let.

"Rádi bychom i nadále pokračovali v nastoupeném trendu, vychovávat šikovnou mládež, dát možnost výkonnostním hráčům a určitě se orientovat také na pořád hodně širokou základnu rekreačních hráčů," nastiňuje přicházející sezónu pod širým nebem Milan Kalus.

Muž, který se může pochlubit hned několika osobními jedinečnostmi. Třeba tím, že se narodil 11.11. v 11 hodin a 11 minut. Snad i proto právě jemu jako jednomu z mála předávala před lety cenu za vítězství v turnaji tehdy nejlíbeznější Češka, herečka Jana Brejchová.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam