Slovácko končí osmé. Na Dukle vyhrálo 1:0

PRAHA - Tady je dárek, trenére. Přál jste si první polovinu tabulky, tak tady to je. Loučení s trenérem Habancem se jeho svěřencům ze Slovácka povedlo. Na pražské Dukle urvali Hradišťané všechny tři body za výhru 1:0. A končí osmí.

Nebyl to buhvíjaký zápas, zvláště první poločas bylo lepší zajít do nedaleké ZOO v Tróji, chabá návštěva viděla zápas bez šťávy a vyložených šancí.

Druhá pětačtyřicetiminutovka už nabídla lepší podívanou a byli to hosté, kdo měl první opravdovou tutovku. V 53. minutě se v ní ocitl Koné, ale zamířil vedle.

V 74. minutě už hlouček hostujících nejvěrnějších fans jásal. Havlík pěkně vypálil, Rada míč vyrazil, ale Diviš jej sledoval velmi důsledně a po zemi zápas rozhodl.

V 82. minutě pak odmítl vyrovnání domácí útočník Mareš a tak z loučících se trenérů obou týmů měl po závěrečném hvizdu lepší náladu Svatopluk Habanec, který míří z Uherského Hradiště do Brna.

Slovácko tak potvrdilo, že patří stabilně k dobrému středu tabulky.

Od příští sezóny už nemůže počítat s kanonýrem Liborem Doškem. Na trenérský post se podle zákulisních informací posune Stanislav Levý.