Pavel Zedníček: do Zlína jezdím na tenis moc rád

Pavel Zedníček (Foto: Zlin.cz)Pavel Zedníček (Foto: Zlin.cz)
Pavel Zedníček (Foto: Zlin.cz)
Sport 15. 5. 2016 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Bude jednou z hvězd tradičních Zlínských tenisových dnů. Pavel Zedníček si i přes nesmírně nabitý pracovní kalendář rád udělá čas na květnový turnaj osobností v rámci Zlínských tenisových dnů.

Ty se uskuteční ve dnech 27. a 28. května s podporou společnosti Avonet a Syndikátů novinářů České republiky ve zlínském tenisovém areálu Na Vršavě.

"Už mám natrénováno, trošku jsem přidal na fyzičce, myslím, že jsem zlepšil všechny základní údery i smeč obouruč. Bývalou eleganci a lá Bolek Polívka nahrazuji spíše razancí," komentuje s úsměvem sobě vlastním herec pocházející ze zlínské čtvrti Mokrá.

"Možná přijedu i s tátou Béďou, už hravě zkousl devadesátku a pořád mu to myslí, on takový mentální trenér není k zahození. Fyzičku mi piluje Miloš Zaorálek, můj spoluhráč v deblu," říká populární Čmaňa, který na svůj Zlín nedá nikdy dopustit. 
"Jezdím sem fakt moc rád, je to pořád moje rodiště a jak přibývají roky, pořád si to člověk tak nějak víc uvědomuje, kde rašily ty kořínky," dodává muž, který ani na kurtu nezkazí žádnou legraci.

V pátek se na dvorcích objeví nejdříve nejmladší adepti tenisové hry, těm přijdou dát rady zkušení trenéři a tenis si může vyzkoušet úplně každý. Zajímavé ukázky své práce předvede i Městská policie, organizátoři mají slíbeno i příjemné překvapení ze začínajícího filmového festivalu.

Sobota pak patří velkému turnaji osobností. Představí se řada známých tváří uměleckého světa, hokejisté, fotbalisté a mnozí další. Pořadatelé čekají jako každoročně Jiřího Nováka, bývalou světovou tenisovou pětku. Ceny pro nejlepší a záštitu poskytnou také Lázně Luhačovice a.s., primátor statutárního města Zlína Miroslav Adámek a hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák.

Hrát se bude o pohár europoslankyně Olgy Sehnalové, rovněž aktivní účastnice turnaje.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam