Tenisová sezóna nabírá obrátky. Ve Zlíně vyhráli Fabeš a Novák

Foto: Zlin.czFoto: Zlin.cz
Foto: Zlin.cz
Sport 22. 5. 2016 | Autor: Jan Čada

BRUMOV, LUKOV, ZLÍN - Ideální počasí, vysoká kvalita a také v neposlední řadě úžasná zábava. To je rekreační tenis, který ovšem v podání některých špičkových hráčů přímo evokuje úroveň téměř profesionální. O víkendu se hrálo v Brumově, Lukově i ve Zlíně.

Zatímco nejvyšší kvalita dříve narozených hráčů byla k mání v Brumově, kde znovu zazářil zlínský idol dívek a žen Dušan Machala, v Lukově se k turnaji deblů sjelo na tamní dva kurty 24 hráčů všech věkových kategorií. Pod tamním hradem se nejvíce vedlo dvojici Vilím - Mikulec, za pozornost určitě stojí bronzová pozice páru Šeda - Pavlíček. Druhý jmenovaný oslavil před časem Kristova léta, tedy 33. narozeniny, ovšem již ve druhém provedení.

Na zlínské Vršavě zahajoval oficiálně sezónu další zdařilý turnaj. Memoriál Antonína Štěpána se konal posedmnácté. Klání se také říká tlačenkový turnaj. Po zajímavých bojích se z prvenství radoval pár Fabeš - Novák, muziku tvrdil právě elegantně hrající velezkušený Fabeš, bývalý úspěšný juniorský reprezentant a jedna z ikon zdejšího tenisu.

Už v pátek a v sobotu se uskuteční další ročník Zlínských tenisových dnů. V pátek se s tenisem seznámí nejmenší adepti báječné hry, v sobotu je pak připraven deblový turnaj osobností za účasti mnoha známých tváří, mimo jiné Berdycha staršího, Jiřího Nováka, Pavla Zedníčka, Zdeňka Venery, Františka Komňackého a ten výčet by byl ještě hodně dlouhý.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam